TRENINGI SHAOLIN KUNG FU WARSZAWA

Polska akademia shaolin i Shifu Shi Hengyi zapraszają na treningi Shaolin Kung Fu w Warszawie

Treningi Shaolin w Warszawie

Polska Akademia Shaolin jest jedyną w Polsce oficjalną filią Klasztoru Shaolin, Yunnan prowadzoną przez Mnicha Wojownika 35 generacji Shifu Shi Hengyi (Łukasz Duszak).  W Polskiej Akademii Shaolin prowadzimy zajęcia Shaolin Kung Fu oraz Qigong według tradycyjnej scieżki rozwoju adeptów Shaolin. Jako jedyne miejsce w Polsce, oferujemy egzaminy oficjalnej certyfikacji Duanwei (Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu oraz Klasztor Shaolin). 

TRENINGI

W chwili obecnej prowadzimy jedną grupę – poranną. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki w godzinach 10:00 – 11:30 na Warszawskiej Woli, ul. Sokołowska 9.

Uczestnictwo w zajęciach wymaga wcześniejszej rejestracji (link poniżej) oraz kontroli medycznej w klinice Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Myślimy również nad założeniem grupy wieczornej, jeżeli jesteś zainteresowany/a, a nie możesz trenować rano, wypełnij formularz zaznaczając odpowiednią opcję. Kiedy zbierze się grupa wieczorna, poinformujemy Cię o tym. Do zobaczenia na sali!

System Duanwei (ISWF)

Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu

System Duanwei to system rankingowy, który ocenia poziom zawodowy praktyków sztuk walki. Wymaga określonego standardu edukacji i ewaluacji. Poziom zawodowy można oceniać od niskiego do wysokiego w następujący sposób: podstawowy Duanwei (poziomy 1~3), średni Duanwei (4~6 Duan) i zaawansowany Duanwei (7~9 Duan). Dla zaawansowanych poziomów Duanwei konieczne jest wykazanie osiągnięć w teorii sztuk walki i wkładu w rozwój sztuk walki. Każdy poziom Duanwei ma swoją rutynę i wymaga tradycyjnej procedury treningowej dla pojedynczej praktyki, praktyki duilian i aplikacji w świecie rzeczywistym, które mają być wykorzystane jako podstawa treści technicznych. Każdy poziom jest znormalizowany pod względem elementów technicznych, całkowitej liczby ruchów i stopnia trudności.