fbpx

Klasztor Shaolin Polska

TRENINGI SHAOLIN KUNG FU

Informacje na temat treningów grupowych, indywidualnych oraz online.

TRENINGI SHAOLIN KUNG FU

Treningi Shaolin Kung Fu organizowane są przez Shaolin Temple Poland (波兰少林寺). Organizujemy cykliczne zajęcia grupowe w Warszawie oraz zajęcia indywidualne na żywo i online. Wszystkie informacje na temat dostępnych zajęć znajdziesz na tej stronie. Organizujemy również warsztaty i obozy na terenie całej Polski, jak również w Chinach.

TRENINGI GRUPOWE

Zajęcia prowadzi Shifu Shi Hengyi, lub wybrany przez niego instruktor. Zajęcia prowadzimy w formie cykli treningowych w trakcie których cała grupa uczy się konkretnych umiejetności.

TRENINGI 1 NA 1

Trening indywidualny pozwala Shifu dostosować tempo treningu do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Treningi indywidualne prowadzimy również online.

TRENINGI ONLINE

Tworzymy Shaolin Temple Online, gdzie każdy ma możliwość treningu wg. własnego tempa i możliwości czasowych, dzięki nagranym wcześniej materiałom treningowym.

TRENINGI W CHINACH

Pomagamy w organizacji wyjazdów treningowych do Klasztoru Shaolin w Chinach. Po otwarciu granic będziemy organizować tam cykliczne obozy i indywidualne wyjazdy treningowe.

OBOZY / WARSZTATY

Organizujemy cykliczne obozy i warsztaty treningowe na terenie całej Polski. Np. jedyny w swoim rodzaju "Tydzień Shaolin", gdzie masz możliwość zaznać harmonogramu treningowego rodem z Shaolin.

KURS INSTRUKTORSKI

Chcesz otworzyć oddział Shaolin Temple Poland w Twoim mieście? Oficjalny kurs instruktorski w Klasztorze Shaolin w Chinach będzie dostępny tuż po otwarciu chińskich granic.

TRENINGI GRUPOWE

Shaolin Kung Fu w Warszawie

Trenuj jak prawdziwy Wojownik Shaolin!
Shaolin Temple Poland zaprasza na cykl zajęć poświęcony Shaolin Kung Fu. Podczas tego 3. miesięcznego cyklu zapoznasz się z podstawami i pierwszą nauczaną w klasztorze formą.
Cykl przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Shaolin Kung Fu, jak i dla zaawansowanych adeptów chińskich sztuk walki, którzy chcieliby zaznać treningu rodem z legendarnego Klasztoru Shaolin.
W Shaolin Temple Poland prowadzimy zajęcia Shaolin Kung Fu oraz Qigong według tradycyjnej ścieżki rozwoju adeptów Shaolin w Chinach. Po zakończeniu tego cyklu, będziesz miał „bazę” do kontynuowania swojej przygody z Shaolin Kung Fu na bardziej zaawansowanych cyklach zajęć.
3. miesięczny cykl jest świetnym sprawdzianem, czy Shaolin Kung Fu jest „dla Ciebie”. Poprzez systematyczny 3. miesięczny trening ludzki organizm odzyskuje połączenie między umysłem, ciałem i duchem. Jest to zatem świetna okazja, aby popracować nad swoją koordynacją, siłą, zwinnością i równowagą – nie tylko fizyczną, ale też mentalną.
Zajęcia prowadzi główny trener Shaolin Temple Poland, Shifu Shi Hengyi (Łukasz Duszak), Wojownik Shaolin 35. Generacji oraz Adept Meihuaquan 18. Generacji.

Kiedy?

Cykl rozpoczynamy 2.02.2023 (czwartek)
Zajęcia odbywają się we
wtorki i czwartki w godzinach: 18:30 – 20:00
Zakończenie cyklu we wtorek 25.04.2023
Łącznie 24 spotkania (36 godzin treningów).

Gdzie?

ul. Wawelska 46, 02-067 Warszawa
(Liceum im. Juliusza Słowackiego, wejście od strony hali sportowej)

Cena:

900zł (płatność za 3 miesiące z góry)
350zł (płatność co miesiąc)
*Liczba miejsc ograniczona. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Podczas tego cyklu zajęć poznasz i nauczysz się prawidłowo wykonywać:
 
✅ Podstawowe pozycje Shaolin Kung Fu
✅ Podstawowe uderzenia i bloki
✅ Podstawowe kopnięcia
✅ Podstawy poruszania się
✅ Podstawową formę (Wu Bu Quan)
✅ Podstawy samoobrony
✅ Poprawisz wydolność, kondycję, siłę oraz równowagę i zwinność
✅ Zapoznasz się z podstawowymi metodami treningowymi rodem z klasztoru Shaolin
*Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

TRENINGI INDYWIDUALNE

Treningi 1 na 1 oraz online

Dzięki treningowi indywidualnemu cała uwaga Shifu jest skupiona na Tobie, co skutkuje lepszym dostosowaniem treningu do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Efekty osiągasz szybciej i sprawniej. Prowadzimy również zajęcia przygotowawcze do egzaminów Duanwei, instruktorskich (Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu) oraz naukę konkretnych form.

RODZAJE TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH

TRENING INDYWIDUALNY

Trening odbywa się w Warszawie. Dokładne miejsce do ustalenia. Może to być trening w parku (kiedy jest dobra pogoda), lub trening na sali w której prowadzimy zajęcia. Istnieje możliwość treningu w małej grupie (do 3 osób).

TRENING ONLINE

Trening odbywa się za pomocą platformy Skype lub Zoom. Ze względu na specyfikę i ograniczoną możliwość kontaktu pomiędzy studentem a instruktorem, na zajęciach online przebywać może tylko jeden student.

NAUKA KONKRETNEJ FORMY

Jeżeli jesteś na wyższym poziomie zaawansowania i chcesz nauczyć się konkretnej formy - jest taka możliwość. Na tego typu treningu zaczynamy bezpośrednio od nauki formy i jej zastosowania (Koszt nauki form specjalnych, takich jak: formy pokazowe lub formy egzaminacyjne (Duan) obliczamy indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania formy). 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

Koszt przygotowania do egzaminów (Duan - Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu) różni się w zależności od stopnia na który chcesz potencjalnie zdać i ilu / jakich form będziesz musiał / musiała się nauczyć. Organizujemy również egzaminy, których koszt zależy od stopnia na który zdajesz. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

KURS INSTRUKTORSKI

Koszt kursu instruktorskiego, indywidualnego (Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu) może różnić się w zależności od Twojego stopnia zaawansowania i ilości materiału, który musimy przerobić. Organizujemy również egzaminy. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 

Ceny treningów przygotowawczych do egzaminów oraz indywidualnych kursów instruktorskich do ustalenia w zależności od stopnia i ilości matariału.

TRENINGI ONLINE

Oficjalna Platforma Shaolin Temple Online

Shaolin Apprenticeship Online to jedyna oficjalna platforma edukacyjna, która zawiera w sobie oficjalne egzaminy i certyfikacje. Dzięki wysokiej jakości filmami instruktarzowymi i ustrukturyzowanej scieżce, przeprowadzimy Cię z podstawowego do zaawansowanego poziomu w Chińskich sztukach walki. Więcej informacji w linku poniżej (zajęcia w języku angielskim):

TRENINGI W CHINACH

Trenuj w Klasztorze Shaolin w Chinach

Klasztor Shàolín Yúnnán jest jedynym ośrodkiem szkoleniowym działającym w murach aktywnej Chińskiej świątyni Shaolin. Będziesz trenować, jeść, spać i medytować razem z mnichami świątyni Shàolín.

Wspólnie zorganizujemy Twój wyjazd!
Omówimy wszystko, co potrzebne jest do takiego wyjazdu, pomożemy uzyskać zaproszenie oraz opracujemy wyjazd logistycznie.

Poniżej znajdziesz kilka prostych kroków, które trzeba podjąć, by zaplanować wyjazd do klasztoru Shàolín:

JAK ZAPLANOWAĆ WYJAZD DO KLASZTORU SHAOLIN W CHINACH

1. KONTAKT Z KLASZTOREM

Pierwszym krokiem do zaplanowania wyjazdu jest kontakt z klasztorem. Klasztor zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia potencjalnego ucznia. Dużym atutem jest rekomendacja osoby bezpośrednio związanej z klasztorem.

2. USTALENIE DATY I ZAPROSZENIE

W przypadku wyjazdu do klasztoru, aplikujemy o wizę 'na zaproszenie'. Większość placówek organów wydających wizy oczekuje dostarczenia oryginału zaproszenia, na które czasami musimy czekać nawet do dwóch miesięcy. Warto więc skontaktować się z klasztorem odpowiednio wcześniej.

3. WNIOSEK WIZOWY

Dobrze aplikować jak najwcześniej, jeżeli z jakiegoś powodu wiza nie zostanie Ci udzielona, zawsze masz dodatkowy czas na odwołanie się/skompletowanie niezbędnych dokumentów. Na decyzję wizową w skrajnych przypadkach czeka się dwa tygodnie, zazwyczaj jednak otrzymujemy ją już w dniu złożenia wniosku.

4. ORGANIZACJA LOGISTYCZNA

Jeżeli nie masz jeszcze biletów lotniczych (co często jest atutem przy wniosku wizowym) , teraz jest na to czas. W zależności od pory roku można znaleźć naprawdę dobre połączenia w niedużych cenach. Loty z Europy zazwyczaj mają przesiadkę w Pekinie, zanim dolecimy do Kunming.

5. UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE

Warto zadbać o ubezpieczenie, które będzie chroniło Cię przed kosztami poniesionymi z tytułu pomocy medycznej, odwołania/opóźnienia lotów czy nieszczęśliwych wypadków. Może być bardzo pomocne.

6. BADANIA MEDYCZNE / ZAŚWIADCZENIE

Klasztor Shàolín będzie wymagał od Ciebie oświadczenia (podpisanego przez Ciebie), lub zaświadczenia lekarskiego o możliwości wykonywania wysiłku fizycznego związanego z treningiem sztuk walki.

7. PRZYGOTOWANIE DO WYJAZDU

Wiele banków wymaga informacji o wyjeździe do Azji (w wypadku niepoinformowania o wyjeździe istnieje ryzyko zablokowania karty i środków na koncie). Jeżeli masz 'słaby' żołądek - dobrze mieć ze sobą odpowiednie środki wspomagające (legalne :P), ładowarki, leki, dobre samopoczucie. :)

8. WYJAZD!

Zapnij pasy! Do zobaczenia w Chinach! :)

OBOZY I WARSZTATY

Organizujemy obozy i warsztaty w całej Polsce i w Chinach

Organizujemy cykliczne obozy i warsztaty treningowe na terenie całej Polski, jak i w Klasztorze Shaolin w Chinach. Naszym flagowym obozem jest „Tydzień Shaolin”. Odbywający się dwa razy w roku obóz w czasie którego przez cały tydzień żyjesz według prawdziwego harmonogramu treningowego Mnichów Wojowników z legendarnego Klasztoru Shaolin.

Aktualny harmonogram obozów i warsztatów znajdziesz w linku poniżej:

KURS INSTRUKTORSKI W CHINACH

Zostań instruktorem Shaolin Temple Poland, przejdź szkolenie w Klasztorze Shaolin

Możesz zostać instruktorem Shaolin Temple Poland i otworzyć oddział Klasztoru Shaolin Polska w Twoim mieście. Wraz z Klasztorem Shaolin, Yunnan otiweramy przed Tobą możliwość przejścia kursu instruktorskiego w Chinach w Klasztorze Shaolin.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Scroll to Top