Klasztor Shaolin Polska

TRENINGI INDYWIDUALNE

TRENINGI INDYWIDUALNE W WARSZAWIE | TRENINGI INDYWIDUALNE ONLINE

TRENINGI INDYWIDUALNE | TRENINGI ONLINE

Dzięki treningowi indywidualnemu cała uwaga Shifu jest skupiona na Tobie, co skutkuje lepszym dostosowaniem treningu do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Efekty osiągasz szybciej i sprawniej. Prowadzimy również zajęcia przygotowawcze do egzaminów Duanwei, instruktorskich (Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu) oraz naukę konkretnych form.

TRENINGI INDYWIDUALNE

Koszt treningu indywidualnego wynosi: 400zł / 60 minut

Trening odbywa się w Warszawie. Dokładne miejsce do ustalenia. Może to być trening w parku (kiedy jest dobra pogoda), trening na sali w której prowadzimy zajęcia lub dojazd do sali w której ci wygodnie (trening z dojazdem obejmuje dopłatę w zależności od miejsca). Istnieje możliwość treningu w małej grupie (do 3 osób).

TRENINGI ONLINE

Koszt treningu online wynosi: 300zł / 45 minut

Trening odbywa się za pomocą platformy Skype lub Zoom. 

NAUKA KONKRETNEJ FORMY

Koszt nauki konkretnej formy wynosi: 3800zł / 8 godzin (8 spotkań)

Jeżeli jesteś na wyższym poziomie zaawansowania i chcesz nauczyć się konkretnej formy – jest taka możliwość. Na tego typu treningu zaczynamy bezpośrednio od nauki formy i jej zastosowania (Koszt nauki form specjalnych, takich jak: formy pokazowe lub formy egzaminacyjne (Duan) obliczamy indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania formy). 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

Koszt przygotowania do egzaminów (Duan – Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu) różni się w zależności od stopnia na który chcesz potencjalnie zdać i ilu / jakich form będziesz musiał / musiała się nauczyć. Organizujemy również egzaminy, których koszt zależy od stopnia na który zdajesz.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

KURS INSTRUKTORSKI

Koszt kursu instruktorskiego, indywidualnego (Międzynarodowa Federacja Shaolin Wushu) może różnić się w zależności od Twojego stopnia zaawansowania i ilości materiału, który musimy przerobić. Organizujemy również egzaminy.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Treningi prowadzi Shifu Shi Hengyi (lub przydzielony przez niego instruktor). Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów.