KURSY ONLINE

Często bywa tak, że niestety nie możemy znaleźć w swojej okolicy nauczyciela, który byłby odpowiednio wykwalifikowany - często nie ma go wcale. Zapraszam do skorzystania z oferty kursów online, które krok po kroku doprowadzą Cię do rezultatów w Twoim własnym tempie, w zaciszu Twojego domu.

pakiety członkowskie i kursy

Shaolin Temple Online Academy

If you are looking to learn Martial Arts as a complete beginner, we developed a curriculum that introduces you directly to the Essence of Kung Fu, which is Qi and proper breathing techniques. You will learn the Complete Way of Martial Arts through the combination of Movement, Breathing, Power, Qi, and Speed.

WIĘCEJ INFORMACJI
darmowy

Siedem Dni Qìgōng

Siedem dni z Qìgōng jest formą opracowaną przez Shì Héngyì, a właściwie połączeniem różnych styli qìgōng w jeden. Praktyka ta została opracowana, abyś mógł/mogła zapoznać się z uzdrawiającym działaniem qìgōng oraz poznać różne jego formy. Praktyka ta zawiera elementy takich stylów jak: bā duàn jǐn, yì jīn jīng, wǔ qín xì oraz méihuā qìgōng. Kurs ten wprowadzi Cię w świat równowagi fizycznej i emocjonalnej.

WIĘCEJ INFORMACJI
więcej kursów już wkrótce

więcej kursów w drodze

Zapisz się do newslettera, aby nie ominęła Cię żadna nowość!

ZAPISUJĘ SIĘ

AKADEMIA ONLINE KLASZTORU SHAOLIN

W lutym 2021 uruchomiliśmy pierwszą, oficjalną platformę kursów online, prosto z klasztoru Shaolin. Możesz dołączyć do jednego z poniższych pakietów członkowskich:

Więcek Kursów i Informacje